Logo Logo
Outdoorové a multisportovní hodinky – odolný pomocník na vašem zápěstí
  • 23.03.2019
  • Chytré hodinky, multifunkční hodinky, outdoorové hodinky

Už dávno jsou pryč časy, kdy si člověk pod pojmem „outdoorové hodinky“ představil robustní chronograf. Současné outdoorové hodinky jsou takovými malými počítači na vašem zápěstí. Kromě časových funkcí, jako stopky nebo časovač, je řada modelů vybavena dalšími užitečnými funkcemi. Do nich patří například od výškoměru přes kompas až po GPS funkce.

Barometr na měření nadmořské výšky a předpověď počasí

Kdo ve škole dával pozor tak ví, že barometr je přístroj k měření atmosférického tlaku (tlaku vzduch). Zabudovaný barometr v hodinkách vám tak určí nadmořskou výšku, ve které se nacházíte, nebo předpoví počasí dlouho před tím, než se přiženou první dešťové mraky. Opravdový pomocník!

Kompas pro zlepšení orientace

Některé chytré hodinky jsou vybaveny i kompasem. Digitální kompas je v tomto případě velkým pomocníkem při zjištění orientace. Rozhodně se nespoléhejte na to, že lišejníky a mechy rostou směrem na sever.

Chytré hodinky s GPS

Hodinky s GPS přijímačem jsou ještě o krok dál. Dokážou měřit vaši rychlost v reálném čase, měří různé hodnoty vaší trasy a poskytují tak mnoho dat pro zhodnocení. Informovanosti a prostoru k vašemu zlepšení se meze nekladou. 

 

Outdoorové hodinky jako sporttester

Některé outdoorové hodinky jsou k tomu všemu vybaveny ještě měřičem krevního tlaku a tepu srdce. Může tak být použity jako sporttestery, které vám dají vědět, kdy překračujete svoji maximální „tepovku“ a měli byste zvolnit.

NABÍDKA HODINEK

Chytré outdoorové hodinky jsou opravdovým pomocníkem. Pro toho, kdo cestuje nebo sportuje na lehko, jsou nedocenitelné. Nabízí mnoho funkcí dalšího outdoorového příslušenství, které díky tomu můžete nechat doma.